Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

pühapäev, 2. veebruar 2014

Christie Sims - "Taken by the T-Rex" (Dinosaur Erotica)

Õues on läinud nii külmaks, et tarvis on leida üha kummalisemaid viise, kuidas end soojaks saada. Loomulikult sai uudishimu minust võitu, kui hakkasin lähemalt tutvuma Dinosaur Erotica juttudega ja avastasin, et Amazon ärib neid digitaalsel kujul vähem kui kolme dollari eest tükk. Ulakate reptiililugude autoriks on nimelt kaks noort Texase tüdrukut (Christie Sims ja Alara Branwen), kes taipasid, et niinimetatud monster erotica on nišš, millele turgu. Tundub nii, sest isegi mina ei suutnud vastu panna... e-luger ju olemas ja Amazonis võimalik ost ühe nupuvajutusega sooritada, kui krediitkaart olemas. Shut up and take my money!

Dinosaur Erotica sarjas on veel ilmunud, muide, näiteks "Ravaged by the Raptor" ja "Ravished by the Triceratops" ning olles tehingu ära teinud, sain Amazonilt helde pakkumise ka (teiste autorite) lugudele nimega "Troll: Taken by the Beast" ja "Alien Seed", nii et monster eroticat on rohkem kui kulub. Olen muidugi veendunud, et 1% nende juttude lugejast tunnevad žanri vastu siirast huvi, samas kui ülejäänud 99% loevad neid naljaviluks, nägemaks, millega siis täpsemalt tegu on. Mina kuulun mõistagi vähemusse! Lugemine võttis aega umbes 15 minutit, sest jutu pikkuseks on kõigest 5000 sõna (mille kirjapanemiseks kulus autoril arvatavasti üks rahulik õhtu ja... paar pudelit veini). Tekst on selgelt toimetamata ja kohati lohakalt kirjutatud, ent sisu poolest ei veetud mind kui lootusrikast kundet alt - novell pakub lubatut ja enamgi veel. Osutus teine ainult üllatavalt vägivaldseks... ootasin midagi vähe romantilisemat, ehkki teadupärast ei ole eelajalooline sisalik just pisike (kui kämblad välja arvata). Ja tema kriidiajastule kohaste mõõtmetega jäseme jõud mõjub hämmastavamalt kui mistahes stseen ühestki "Jurassic Parki" osast!

Drin watched as the creature studied her; was that caution in its reptilian eyes or just her imagination? It made low growling sounds deep in its throat and its head rocked slowly from side to side, scenting her. Then it lunged.

2 kommentaari:

 1. hahahahah :D Isegi mina, kes ma olen üsnagi kõikelugeja ei ole nõus dino erootikat lugema.
  Mis siis järgmisena? Lactation erotica? Või siis were-hedgehog erotica? hahahhahahaha
  Kui on huvi teiste arvamusi dinosaur erotica teemal lugeda, siis võik soovitada seda linki http://jezebel.com/dinosaur-erotica-exists-and-its-just-as-amazing-as-you-1438081697 :) Ja kui veelgi kaugemale minna siis on veel ka selline asi olemas http://en.wikipedia.org/wiki/Tentacle_erotica
  hahahahhahaha

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Christie Sims paneb 'türa' 'türannosaurusesse' ;)

   Kustuta