Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

esmaspäev, 25. august 2014

Lucy Hale - "Road Between" (2014)

Üle pika aja ka üks põgus plaadiarvustus. Ikka ja jälle tuleb ette, et mõni näitlejatar proovib lauljana kätt ja tulemus on tavaliselt kas üllatavalt hea või alla igasugust arvestust. Kas keegi mäletab veel üldse, et Scarlett Johansson lasi mõned aastad tagasi välja sooloalbumi, mis kedagi ei vaimustada ei suutnud ("Anywhere I Lay My Head")?

Põhiliselt populaarsest teleseriaalist "Pretty Little Liars" tuntud kaunitari Lucy Hale'i debüütalbumit "Road Between" on loomulik võrrelda Taylor Swifti omaga aastast 2006, sest mõlemad koosnevad hoogsatest kantrilauludest, mille teemaks maaelu, poisid ja nende lahutamatud autorüsad. Näiteks sõnad "I stole the keys to your black Trans Am / Getting out of here to get my happy back" laulust 'Goodbye Gone' — ja viis, kuidas Hale neid esitab — viib mõtted sellele, kuidas Swift 'Picture to Burn'is' teravmeelselt nähvab: "I hate that stupid old pickup truck / You never let me drive...". Nagu Swift, on Hale saanud innustust soovist alatuid endisi peikasid pilgata, aga olgugi et nende värvikate laulude sisu on isiklik ja Hale'i hääl küps ning mesine, ei loo "Road Between'i" 11 pala tema isiksusest kõige paremat ettekujutust ja selle tagajärjel tundub album kuidagi marginaalne. Vähemalt Swifti omanimeline album tekitab selle mõnusa tunde, nagu lappaksid mõne teiseeas ninatarga personaalset päevikut. Aga laulud individuaalselt on Hale'i albumil meeldivad, eriti 'Nervous Girls' ja 'Road Between', mille tempo on pigem aeglane. Miski siin ei tundu liiga kommertslik ega üle töödeldud, aga ka mitte liiga vanamoeline, nii et raadios mängida saaks albumilt enam-vähem kõike.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar