Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

pühapäev, 7. september 2014

Ralfi nurk nüüd 1 aastat vana! Loos!

Justkui märkamatult on käesolev blogi saanud ühe aasta vanuseks, tuletades selle noorele pidajale nõnda meelde, et aeg tõepoolest lendab. Aasta jooksul olen teinud veidi vähem kui 400 postitust, püüdes arvustada iga viimati vaadatud filmi, loetud raamatut ja kuulatud plaati, mis on mul üle ootuste hästi õnnestunud. Lisaks sellele olen muu hulgas kirjutanud põhjaliku mänguarvustuse, koostanud edetabeleid, sarjanud Mark Wahlbergi, teinud videopostitusi, võtnud ette ühe mahukama muusikateemalise projekti (millesarnaseid tuleb veelgi) jm. Kui lähtuda StatCounterist, on selle aja jooksul tehtud tublisti üle 50 000 külastuse. Kindlaid tulevikuplaane blogi suhtes hetkel pole, aga tõenäoliselt teen ühel hetkel sellele ka Facebooki lehekülje.

Mulle valmistab rõõmu, et praegugi tekib uusi filmiblogisid juurde (nt. Tuuli vaatab filme) ja on veel vanu tegijaid, kes pole siirast armastusest filmikunsti ja kirjutamise vastu "ametit maha pannud". Nüüd aga olulisim: selle hämmastava suursündmuse puhul loosin välja kaks kahest Coca-Cola Plaza kinkepiletist koosnevat komplekti väärtuses 14 eurot tükk. Osalemiseks pole vaja teha muud kui saata e-mail pealkirjaga PILETILOOS aadressile rlfstr@gmail.com. Kasutada tohib ka blogi paremal küljel asuvat kontaktivormi, aga sellisel juhul tuleks PILETILOOS kindlasti kirjutada lahtrisse Sõnum ning jätta lisaks enda e-mail ja nimi, et mul oleks vajadusel võimalik ühendust võtta. Võitjad teen teatavaks täpselt nädala pärast ehk 14. septembril. Õnn kaasa!

1 kommentaar: