Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

reede, 17. juuli 2015

Väikesed muudatused blogis...

Viisin blogis sisse mõned muudatused, mis on küll suhteliselt väikesed, kuid sellegipoolest tooksin kokkuvõtvas postituses need eraldi välja:
  1. Eemaldasin külgribast nupud RSS ja Telli e-mailile. Inimene, kes RSS'i kasutab, leiab feedi kindlasti omal jõul üles. Kaasaegsetel brauseritel on isegi vastav nupp aadressiribas. Võimalik, et lisan veel siiski juurde RSS'i nupu, kui sobiva leian.
  2. Postituste e-mailile tellimiseks on nüüd külgribas spetsiaalne lahter, kuhu saab oma e-posti aadressi sisestada. Selline variant on kindlasti kasutajasõbralikum ja tõmbab loodetavasti rohkem tähelepanu (mul pole kahjuks infot, kui paljud postitusi üldse e-mailile tellivad).
  3. Kuigi olen muusikast ja kirjandusest viimaste kuude jooksul väga vähe kirjutanud, lisasin külgribasse sellegipoolest väiksemad nupud, mille kaudu on vastavalt võimalik eraldi välja sorteerida filmidest, muusikast ja raamatutest rääkivad postitused. Olen nimelt StatCounterist pageload activityt vaadates täheldanud, et vahel sisestatakse otsingusse "raamat" või "muusika", nii et võib-olla kulub ära.
  4. Tegin külgriba üldiselt kompaktsemaks. Varem oli Facebooki vidin eraldi kastis, nüüd tõstsin selle aga ülespoole otsinguribale lähemale. See võimaldas mul ka Saada sõnum vidina, mis enne oli reklaami all, reklaami kohale liigutada.
  5. Vidin, mis kuvab ja loendab külastuste hulka, on nüüd helehall ja veidi suurem. Tahtsin üldiselt, et külgribas oleks vähem tumepunast värvi.
  6. Eemaldasin ruumi säästmise eesmärgil QUOTE OF THE DAY vidina. Vaevalt keegi sellesse pööraselt armunud oli.
  7. Postitustes kursoriga linkidele (sh postituse pealkirjale) osutades ilmub lingile nüüd tumepunane taust. Näed?
  8. Mis puudutab reklaami, siis kokkuleppe kohaselt püsib mul liikuv internetikasiinode reklaam blogis praeguse seisuga 16. jaanuarini 2016.
Edaspidistest võimalikest uuendustest rääkides: olen kaalunud blogile Instagrami ja Twitteri loomist, aga ma ei kujuta ette, missuguseid fotosid ma Instagarami panema hakkaks ja ma lihtsalt kahtlen Twitteri hädavajalikkuses, ent tõenäoline on, et need ükskord siiski tulevad.
Vot nii! Blogi kujundust (ja miks mitte ka sisu) puudutavad kommentaarid, ettepanekud jms on muidugi oodatud. Toredaid filmielamusi! Aga ära unusta ka palju õues grillida. ;)

1 kommentaar: