Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

laupäev, 13. veebruar 2016

"Deadpool" (2016)


ARVUSTUS POSTIMEHES

3 kommentaari:

 1. Hei Ralf, käisin nüüd ka lõpuks kinos seda filmi vaatamas. Kahtlesin, et kas peaks minema, aga kuna action-filme meeldib seal vaadata, läksime. Ei pidanud pettuma, sain naerda, sai madinat ja noh peamiselt ikka naerda :D
  Su arvustus oli hea, mida ma juba kaks kuud tagasi lugesin, aga nüüd filmi nähes, nõustun Sinuga. Juba algustiitrid olid lubavad - hot chick, moody teenager, british villain :P ja lõpus pakuti ka õnneks sarnast meelelahutust. Asjalik ja teistmoodi, kuidagi otse elust.
  Tervitused!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tead, päris naljakas oli tõesti. Ma igasugu komöödiaid vaadates naeran reeglina sama palju kui matusel, aga see pani mitmel korral itsitama. Ootan järge.

   Kustuta
  2. Hahaaa, päris hea :) Mina naeran tavaliselt siis kui teised ei naera ja siis mõtlen, et kuidas teised ära ei tabanud. Captain America: Civil War tuleb varsti välja, Marvelilt, aga siis vist niimoodi naerda ei saa, loodan, et nutta ka mitte :P

   Kustuta