Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

pühapäev, 26. juuni 2016

Kuula: Kinovärgiga mandariini 20. saade

Generaadios jooksva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" 22. juunil eetris olnud 20. saadet saab järelkuulata siin. Saatejuhtideks mina, Andrei Liimets, Emilie Toomela ja Maarja Hindoalla.
19 saate jooksul oleme jõudnud juba piisavalt rääkida parasjagu kinoekraane täitvatest filmidest, seega on teine juubeli- ja ühtlasi hooaja viimane "Kinovärgiga mandariini" saade pühendatud meile endile. Arutleme selliste fundamentaal-eksistentsiaalsete küsimuste üle nagu miks film, miks kriitika, millised filmid on meid enim mõjutanud ja mis on elu mõte. Suve alguse mõnusale lebovaibile kohaselt ka tavapärasest veidi enam, kuid loomulikult vaid sama head muusikat.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar