Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

kolmapäev, 16. november 2016

Kinovärgiga mandariin #30: Arrival, Before the Flood

Raadio2's jooksva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" 13. novembril eetris olnud 30. saadet saab järelkuulata siin. Saatejuhtideks mina, Andrei Liimets, Emilie Toomela ja Maarja Hindoalla.
Pimedad ööd on käes ja "Kinovärgiga mandariin" teeb 30. saates kummarduse PÖFFi alafestivalidele ning Leonard Coheni ajatule pärandile. Saates külas Mikk Granström Just Filmist, Grete Nellis Sleepwalkersist ja Heinrich Wojceichowski ning Olga Pärn Animated Dreamsist. Lisaks noorte-, lühi- ja animafilmidele juttu Denis Villeneuve'i intelligentsest ulmedraamast "Saabumine" ning Leonardo DiCaprio jutustajahääle saatel kulgevast keskkonnadokumentaalist "Enne üleujutust".

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar