Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

teisipäev, 27. detsember 2016

Kinovärgiga mandariin #35: La La Land, Rogue One

Raadio2's jooksva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" 18. detsembril eetris olnud 35. saadet saab järelkuulata siin. Saatejuhtideks mina, Andrei Liimets, Emilie Toomela ja Maarja Hindoalla.
Siin ta on, aasta viimane "Kinovärgiga mandariin". Salvestatud päris otse ja kuuldaval Raadio 2 fonoteegis. Jagame muljeid selle aasta ühest jõulisemast Oscari-pretendendist "La La Land: California unistused" ja kõigi ulmesõprade oodatuimast jõulukingist "Rogue One: Tähesõdade lugu". Lisaks kergitame kaabut oma aasta lemmikutele - loetleme üles 11 magusaimat pala maailmakinost ning 5 kodumaalt. SPOILER!, nende seas "Teesklejad", "Polaarpoiss", "Luuraja ja luuletaja", "Ema" ja "Päevad, mis ajasid segadusse".

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar