Minust...

Lisaks antud blogile kirjutan(ud) filmidest järgnevatesse väljaannetesse: Postimees, Sirp, Müürileht, Maaleht, teater. muusika. kino., Reaktor. Kuulun ühtlasi pühapäeviti kell 17:00 Raadio2 eetris oleva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" saatejuhtide hulka ning puhun neljapäeviti filmijuttu Raadio2 saates "Agenda" (u kell 14:20). Ära karda kirjutada-joonistada, kui on küsimusi või mõtteid.

pühapäev, 8. jaanuar 2017

Kinovärgiga mandariin #36: Elle, Bodom, Passengers

Raadio2's jooksva filmiteemalise "Kinovärgiga mandariini" 8. jaanuaril eetris olnud 36. saadet saab järelkuulata siin. Saatejuhtideks mina, Andrei Liimets, Emilie Toomela ja Maarja Hindoalla.
Psst! Räägitakse, et "Kinovärgiga mandariin" on tagasi ja taas Raadio 2 lehel järelkuulatav. Saade ise olla päris sarnane eelmisele aastale, aga filmid see-eest on täitsa uued: Paul Verhoeveni kurioosse žanrikirjeldusega vägistamiskomöödia "Elle", "Klassikokkutuleku" Soome-sõsara lavastaja Taneli Mustoneni žanrivahetus õudukaga "Bodom" ja Hollywoodi A-nimistu tähtede Chris Pratti ja Jennifer Lawrence'i romanss avakosmoses "Reisijad". Lisaks külas 2016. aasta parimaks filmiajakirjanikuks valitud Eesti Ekspressi filmitoimetaja Maria Ulfsak.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar